facebook

Krucjata Różańcowa w intencji świętości i ochrony życia

Aktualności » Krucjata Różańcowa w intencji świętości i ochrony życia

Patron krucjaty: 
Św. Józef, 
Opiekun Kościoła Świętego

Zapraszamy do włączenia się w Krucjatę Różańcową, czyli 9 miesięcy modlitwy różańcowej w intencji świętości i ochrony życia człowieka, a w szczególności życia poczętego. Włączenie się do krucjaty polega na odmówieniu jednej wybranej części Różańca Św., raz w miesiącu przez dziewięć kolejnych – oraz krótkiej modlitwy o ochronę dzieci poczętych, zamieszczonej poniżej. 

Krucjatę rozpoczynamy 1 maja 2018 we wspomnienie Św. Józefa Rzemieślnika, a zakończymy 31 stycznia 2019, we wspomnienie Św. Jana Bosko.

Przykład: Ala decyduje się na przyłączenie do krucjaty i odmawianie jednej części różańca każdego siedemnastego dnia miesiąca, co w rzeczywistości oznacza, że będzie się modliła 17 maja, 17 czerwca, 17 lipca, 17 sierpnia, 17 września, 17 października, 17 listopada, 17 grudnia oraz 17 stycznia.

Na stronie poniżej możesz zapisać się na wybrany dzień/dni oraz część Różańca Św., w których jesteś gotowy/a się modlić. www.krucjata-rozancowa.pl

Jeśli się zdecydujesz na włączenie do modlitwy, to każdego miesiąca otrzymasz maila z przypomnieniem.

Przekaż tę informację swoim znajomym i rodzinie. Im nas więcej, tym lepiej!

 

MODLITWA O OCALENIE DZIECI POCZĘTYCH

Św. Józefie, który odważnie chroniłeś zagrożone życie Jezusa, przeprowadzając Dzieciątko wraz z Jego Matką przez pustynię; ochroń i dziś życie poczętych dzieci. Niech Bóg pobłogosławi pustynne drogi życia ich matek i ojców, aby ocalało życie niewinne i wszyscy mogli z radością uwielbiać Boga Stworzyciela. Amen