facebook

Dar dla Hospicjum Św. Kamila

Aktualności » Dar dla Hospicjum Św. Kamila

Drodzy Przyjaciele Hospicjum Św. Kamila w Gorzowie Wielkopolskim

Działalność Hospicjum Św. Kamila na rzecz chorych nie ustaje i jest możliwa dzięki pomocy ludzi dobrej woli. Zbiórka Publiczna, która przez wiele lat odbywała się na terenie miasta Gorzowa, w tym roku nie może być zorganizowana w sposób tradycyjny, przy udziale naszych wspaniałych wolontariuszy. Kwota, która po każdej zbiórce zasilała konto naszej organizacji, była bardzo ważnym elementem hospicyjnego budżetu, istotnym ze względu na wysokość (około 100 tys. zł) jak i ilość wpłaconych datków, bo przecież swoją symboliczną złotówkę do puszek wrzuciło tysiące Gorzowian i mieszkańców okolicznych miejscowości. Dla nas był to wymowny i wzruszający akt solidarności z osobami chorymi.

W tym roku zbiórka, ze względu na pandemię, odbędzie się w zmienionej formie i potrwa przez cały KWIECIEŃ.

WPŁAT W RAMACH ZBIÓRKI „Dar dla Hospicjum Św. Kamila” PROSIMY DOKONYWAĆ POPRZEZ:

  • WIRTUALNĄ PUSZKĘ NA STRONIE INTERNETOWEJ www.hospicjum-gorzow.pl
  • DAROWIZNĘ NA KONTO 78 8363 0004 0006 2848 2000 0002
  • DATEK DO SKARBONY W SIEDZIBIE HOSPICJUM na ul. Stilonowej 21 w Gorzowie Wlkp. od poniedziałku do piątku w godz. 8:00-15:00.

Wszystkie wpłaty przeznaczone będą na rzecz osób chorych, którym pomagamy w ramach Hospicjum Stacjonarnego, Hospicjum Domowego, Hospicjum Domowego dla Dzieci, Działu Pobytu Dziennego oraz podopiecznych Świetlicy „Jaskółka”.

W imieniu pacjentów i pracowników HOSPICJUM ŚW. KAMILA

Tadeusz Iżykowski
Prezes Stowarzyszenia Hospicjum Św. Kamila 

Marek Lewandowski
Dyrektor Hospicjum Św. Kamila