facebook

PROPOZYCJE DLA MŁODZIEŻY

Aktualności » PROPOZYCJE DLA MŁODZIEŻY

 • Rekolekcje dla młodzieży męskiej „Bohaterowie Boga”
  Rekolekcje Odbędą się one w Rokitnie. Termin to 25-27.03.2022r. Koszt 140 zł. Zapisów można dokonywać poprzez formularz elektroniczny, dostępny:
  Bohaterowie Boga
  Szczegółowych informacji udziela ks. Damian Drop (tel. 792 924 344).
 • Rekolekcje weekendowe dla maturzystów
  W dniach 1-3.04.2022r. odbędą się w Rokitnie weekendowe rekolekcje dla maturzystów pod hasłem: „Wypłyń na głębię”. Bardzo prosimy przekazać tę informację maturzystom i zaprosić ich do tej nowej formuły rekolekcyjnej. Koszt 140 zł. Zapisów można dokonywać poprzez formularz elektroniczny, dostępny: Rekolekcje dla maturzystów.
  Szczegółowych informacji udziela ks. Damian Drop (tel. 792 924 344).
 • Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę
  24 kwietnia 2022r. w Niedzielę Miłosierdzia odbędzie się  44. Pielgrzymka Maturzystów diecezji zielonogórsko-gorzowskiej na Jasną Górę. Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy” .
  Na pielgrzymkę obowiązkowo należy zapisywać młodzież poprzez formularz elektroniczny dostępny tutaj: Pielgrzymka maturzystów. Zgłoszenia dokonuje opiekun grupy.
 • Światowe Dni Młodzieży – Lizbona 2023
  W dniach 1-6 sierpnia 2023 roku odbędą się XXXVIII Światowe Dni Młodzieży w stolicy Portugalii – Lizbonie. Poprzedzą je tradycyjnie dni w diecezjach portugalskich. W naszej diecezji rozpoczynamy przygotowanie modlitewno-organizacyjne do tego wydarzenia.
  Oficjalne przygotowanie rozpocznie się w niedzielę 13 marca i odbywać się będzie w każdy trzynasty dzień miesiąca. Na tle obecnych, trudnych wydarzeń, będzie to także okazja do modlitwy ludzi młodych o pokój na Ukrainie i całym świecie oraz nawrócenie, zgodnie z przesłaniem Matki Bożej z Fatimy. Celem tych spotkań jest także formacja oraz integracja grupy, która uda się na ŚDM, a także omawianie spraw organizacyjnych.
  Zapraszamy zatem chętną młodzież na modlitwę i spotkanie: 
  w niedzielę 13 marca Gorzów Wlkp. – parafia św. Wojciecha
  (koordynator grupy – ks. Piotr Kamiński)
  Godz. 15.00 Modlitwa i spotkanie integracyjno – organizacyjne

Z a p r a s z a m y !!!